Nazywam się Agnieszka Sut

i jestem Facilitatorką,

Metodyczką Biodanza® Sistema Rolando Toro oraz

Dyrektorką Szkoły Facilitatorów Biodanza® Sistema Rolando Toro w Polsce.

 

 

DOWNLOAD PHOTO of Agnieszka by M. Buńkowska
ABOUT AGNIESZKA SUT in English

Z Biodanzą jestem związana od 2001 roku. Od 1998 mieszkam we Włoszech i tam poznałam tą metodę. W 2003 roku podjęłam naukę w trzyletniej Szkole Biodanza®Sistema Rolando Toro w Padwie, a później w Centro Studi di Biodanza® w Bolognii uzyskując dyplom IBF Facilitatora Biodanza® Systemu Rolando Toro.

 

Moje ciągłe poszukiwania i rozwój osobisty, ciekawość ludzi i świata realizuję poprzez Biodanzę szukając coraz głębszych sposobów wyrażenia osobowości i jak najbliższego połączenia z własnymi odczuciami i emocjami. Ukończyłam specjalizację z następujących obszarów:

  • Biodanza® w miejscu pracy (dla firm i zakładów pracy)
  • Biodanza® dla dzieci i młodzieży
  • Biodanza® głos i instrumenty perkusyjne
  • Biodanza® wodna, Biodanza® i Geriatria

Jestem prekursorem Biodanza®Sistema Rolando Toro w Polsce. Wprowadziłam metodę do Polski w 2016 poprzez warsztaty, zajęcia, uczestnictwo w Festiwalach i Konferencjach specjalistycznych, prowadząc zajęcia w Stowarzyszeniach dla Seniorów, Domach Opieki Społecznej, dla osób z chorobą Parkinsona, w Centrach Aktywności Seniora, Uniwersytetach Trzeciego Wieku, dla dzieci i młodzieży, dla firm organizacji i przedsiębiorstw.

Jestem Prezesem Fundacji Biodanza Polska, której celem jest promocja zdrowego stylu życia i działań prozdrowotnych, ze szczególnym uwzględnieniem zajęć ruchowych, w tym metody Biodanza® Sistema Rolando Toro. www.fundacjabiodanza.com.pl

W lutym 2019 roku założyłam pierwszą w Polsce Szkołę dla przyszłych Facilitatorów Biodanza® Sistema Rolando Toro, według metody autorskiej jej twórcy. Do prowadzenia zajęć zapraszam najlepszych metodyków Biodanzy z całego świata.

Jako dyrektor szkoły należę do globalnej organizacji International Biodanza Federation (www.biodanza.org). Jestem również członkiem Stowarzyszenia włoskiego „Biodanza Italia” (www.biodanzaitalia.it) oraz częścią „Coordinamento bresciano degli insegnanti di Biodanza” który promuje system Biodanza® w mieście Brescia i okolicach, które są dla mnie domem, kiedy jestem we Włoszech (www.biodanzabrescia.org).

Jak się ze mną skontaktować?

Pisz na: biodanzawpolsce@gmail.com

Tytuł książki

Pobierz