Już kolejne spotkanie z Biodanzą i jej głębokimi efektami.

Poprzez pojedyńcze vivencie (ćwiczenia intensywnie przeżyte) w czasie zajęć, będziemy pogłebiać naszą integrację ruchową, psychiczno– ruchową i wrażliwo-ruchową, uwrażliwiając się na impulsy płynące z naszego ciała i te które pojawiają sie poprzez obecność i kontakt z drugą osobą i grupą.

Zapoznamy sie z tym jak działa Biodanza i z jej pięcioma liniami vivenci (głąbokiego przeżycia): Witalnością, Seksualnością, Uczuciowością, Kreatywnością i Transcendencyjnością, poprzez odczucie w których pogłebia się nasze połączenie z życiem i odkrycie naszych potencjałów życiowych, co prowadzi w efekcie do większej świadomości i czerpania większej przyjemności z życia.

Efekty Biodanzy są widoczne i odczuwalne i przenosimy je jako efekt do codziennego życia. Czujemy sie radośniejsi, chętniej podejmujemy nowe wyzwania i szukamy nowych rozwiazań. Łatwiej wchodzimy w kontakt z innymi osobami i słuchamy swoich potrzeb.

W czasie zajęc progresywnie wchodzimy w vivencie (ćwiczenia intensywnie przeżyte) całą naszą osobą, otwierając się na archaiczną własciwość jaką jest obudzenie w nas istoty muzycznej, wrażliwej na dzwięki (zachodzi to dzięki specjalnie dobranej muzyce, którą wykorzystujemy w czasie zajęć) co w konsekwencji prowadzi do obudzenia wielu instynktów, często zapomnianych w obecnym i nowoczesnym świecie.

Zajęcia Biodanzy są niewerbalne. W czasie trwania zajęć wchodzimy w kontakt z nami samymi, z drugą osobą i z grupą poprzez obecność i wzrok, starając się nie wprowadzać do komunikacji słowa, które poprzez to, że absorbuje logiczną część mózgu, spłyca emocje które się pojawiają.

Początek zajęć: piątek godz 16.
Kończymy w niedzielę po obiedzie (ok godz. 13)
Program zajęć już wkrótce.

Aby pomiędzy zajęciami dać światło emocjom, które rozbłysną w nas i je kreatywnie zwerbalizować, posłużymy sie techniką „Points of you”. Propozycja połączenia zajęć Biodanzy i Metody „Points of you” jest eksperymentalne i pomoże nam przyspieszyć ewolucje w procesie integracyjnym i w przyswojeniu metody Biodanzy.

Najbliższe spotkanie:

22-24/06

Kolejne spotkania:

27-29/7

24-26/8

Zajecia caly blok: 450 zł netto
Dla osob które juz uczestniczyły we wcześniejszych warsztatach Biodanzy: 400 zł netto

Zajęcia – jedna sesja piątkowa dla początkujących: …

Ewentualne uczestnictwo tylko w zajęciach sobotnich do uzgodnienia z prowadzącą.

Nocleg (2 noce): 80 zł. Prosimy o zabranie ręczników.

Wyżywienie:
· kolacje i śniadania we własnym zakresie, dzieląc się tym co
przywieźliśmy z innymi uczestnikami zajęć.
· 2 obiady wegetariańskie z podwieczorkiem (sobota i niedziela): w cenie 55 zł

Info i zapisy:
agnieszka.sut@gmail.com.
FB Agnieszka Sut Biodanza

Zajęcia poprowadzą:

Agnieszka Sut, Trener Biodanzy Systemu Rolando Toro. Więcej informacjiwww.biodanza.com.pl

Małgorzata Aszyk, psycholog, Metoda „Ponts of you”

Metoda Points of You stworzona przez Yarona Golana i Efrat Shani pomaga otwierać serca i umysły ludzi na całym świecie. Poprzez obraz, muzykę,metaforę oraz zatrzymanie się i poszerzenie perspektywy widzenia siebie oraz ważnych dla każdego z nas tematów. Każdy krok zaskakuje, porusza i jest niespodzianką. Dzięki temu pozwala nam odkryć głębsze pokłady siebie, swoje uczucia, myśli i przekonania.
Praca z kartami Points of You działa na dwóch poziomach, pobudza obie półkule do działania, uruchamia kreatywność oraz intuicje. Pracując ze sobą stajemy się uważni na siebie, swoje emocje oraz potrzeby. Dzięki temu zaczynamy być lepsi i bardziej otwarci na potrzeby innych osób, najbliższych, współpracowników , kolegów i znajomych. Możemy innym dać tylko to, co mamy w sobie. Za pomocą pracy z kartami POY otwieramy świat nowych perspektyw dobra i miłości dla siebie i dla innych. Innowacyjne połączenie zajęć Biodanzy oraz Points of You w cudowny i trwały sposób pomaga uczestnikom zintegrować wszystkie aspekty naszego życia, połączyć nas z głosem intuicji, miłości, przyjaźni i wzajemnej troski. Radość płynąca z wnętrza serca, vitalność, emocjonalność oraz harmonia wewnętrzna- te wszystkie elementy przenikają się wzajemnie i dają każdemu z uczestników poczucie pełni życia. Niewerbalne zajęcia Biodanzy w piękny sposób mogą być uświadomione oraz nazwane dzięki Points of You. Połączenie obu metod jest wzmocnieniem i uporządkowaniem wszelkich procesów jakie przechodzą uczestnicy na drodze rozwoju osobistego.