Już po raz kolejny Biodanza zawita do Torunia.

Poprzez pojedyńcze vivencie (ćwiczenia intensywnie przeżyte) w czasie zajęć, będziemy pogłebiać naszą integrację ruchową, psychiczno– ruchową i wrażliwo-ruchową, uwrażliwiając się na impulsy płynące z naszego ciała i te które pojawiają sie poprzez obecność i kontakt z drugą osobą i grupą.

Zapoznamy sie z tym jak działa Biodanza i z jej pięcioma liniami vivenci (głąbokiego przeżycia): Witalnością, Seksualnością, Uczuciowością, Kreatywnością i Transcendencyjnością, poprzez odczucie w których pogłebia się nasze połączenie z życiem i odkrycie naszych potencjałów życiowych, co prowadzi w efekcie do większej świadomości i czerpania większej przyjemności z życia.

Efekty Biodanzy są widoczne i odczuwalne i przenosimy je jako efekt do codziennego życia. Czujemy sie radośniejsi, chętniej podejmujemy nowe wyzwania i szukamy nowych rozwiazań. Łatwiej wchodzimy w kontakt z innymi osobami i słuchamy swoich potrzeb.

W czasie zajęc progresywnie wchodzimy w vivencie (ćwiczenia intensywnie przeżyte) calą naszą osobą, budząc w nas archaiczną własciwość jaką jest obudzenie w nas istoty muzycznej, wrażliwej na dzwięki (zachodzi to dzięki specjalnie dobranej muzyce, którą wykorzystujemy w czasie zajęć) co w konsekwencji prowadzi do obudzenia wielu instynktów, często zapomnianych w obecnym i nowoczesnym świecie.

Zajęcia Biodanzy są niewerbalne. W czasie trwania zajęć wchodzimy w kontakt z nami samymi, z drugą osobą i z grupą poprzez obecność i wzrok, starając się nie wprowadzać do komunikacji słowa, które poprzez to, że absorbuje logiczną część mózgu, spłyca emocje które się pojawiają.

Kiedy? 19 sierpnia 2018
2 bloki zajęć: godz. 10.00-12.30 i 14.00-17.00
Gdzie? W Pozytywnej Rozwojowni, Ul. Bydgoska 14, Toruń

Inwestycja: 200 zl
Aby potwierdzić obecność wpłać 50 zł zadatku na konto:
Agnieszka Sut
Bank Millenium SA, oddz. Koszalin
66 1160 2202 0000 0001 4343 4098

Info i zapisy:
agnieszka.sut@gmail.com.
FB Agnieszka Sut Biodanza

Zajęcia poprowadzi:
Agnieszka Sut, Certyfikowana Facilitatorka Biodanzy Systemu Rolando Toro.

Poczytaj o Biodanzy na stronie www.biodanza.com.pl
Tańczymy bez butów w wygodnym i luznym ubraniu.