Kobiecość i Męskość w Harmonii

Stworzył ich jako mężczyznę i kobietę.

 

Warsztaty Biodanzy, aby skontaktować się z męskością i kobiecością, które żyją wewnątrz nas i na zewnątrz każdego z nas, odnajdując na nowo HARMONIĘ jedności.Wszechświat i życie każdego człowieka zrodziły się ze spotkania kobiecości i męskości.  Od najmłodszych lat masz w sobię chęć pójścia w stronę poznawania i przeżywania nowych doświadczeń, pragnienie tańca życia czując że jesteś we własnej przestrzeni, w bezpieczeństwie, w dobrych relacjach. Właśnie tak  tworzy się nasza egzystencja. To jest właśnie droga do pełnego przeżywania życia.

 

Podczas tych warsztatów, dzięki sile i mądrości tańca (w metodzie Biodanza), przeżyjemy to doświadczenie, integrując i uznając w rozpoznaniu te dwa aspekty:- silny, męski mężczyzna, który się pokazuje, daje siebie;- kobiecość która jest w środku, wrażliwe, intymne, miękkie, to które przyjmuje; Poczucie w nas męskości i kobiecości tworzy w nas HARMONIĘ jedności.

 

 

KIEDY

15-16 lipca  2023

Rozpoczynamy o godzinie 10.00 w sobotę. Kończymy około godziny 17 w niedzielę.

 

CENA WARSZTATU

650 ZŁ

Aby potwierdzić miejsce wyślij emaila i wpłać zadatek w wysokości 100 zł.

Konto do wpłat z dopiskiem Warsztaty Kobiecość i Męskość

Agnieszka Sut Biodanza

Bank Millennium

43116022020000000389325050

Zadatek może być oddany tyko w przypadku anulowania warsztatów.

 

GDZIE

W Ośrodku „Wspólne Dobro” w Trzcińsku koło Tczewa

www.wspolnedobro.pl

Nocleg w pokojach 2/3/4 osobowych. Wspólne przestrzenie. Wysoki standard.

Cena za nocleg 80 zł/noc. W cenie pościel i ręczniki. Zapłata na miejscu.

Pobyt bez noclegu 30 zł/dzień

Dla osób zainteresowanych możliwość przyjazdu w piątek. Dookoła las i jezioro blisko.

 

ZAPISY

email do biodanzawpolsce@gmail.com

Ilość miejsc ograniczona przestrzenią która nas przyjmuje.

 

POSIŁKI

We własnym zakresie, do podzielenia się przy wspólnym stole z innymi uczestnikami zajęć.

Jest możliwość samodzielnego przygotowania jak również podgrzania posiłków przywiezionych z domu. W ośrodku jest kuchnia i wspólne przestrzenie do podzielenia sie tym co przywiezie każdy z uczestników.

Jest możliwość zamówienia chleba pieczonego w domu. Blisko sklep i gospodyni u której można kupić jajka, mleko, miód. Jedzenie zawsze u nas w dostatku i nikt głodny nie będzie.

 

O PROWADZĄCYCH ZAJĘCIA

 

Monica Antonioli

Monica Antonioli Facilitatorka Biodanzy od 2002 roku, ukończyła Szkołę Biodanzy Model R. Toro w Mediolanie. Posiada specjalizację w Biodanzy Klinicznej, Project Minotaur, Drzewo Pragnień, Biodanza dla Dzieci i młodzieży, Biodanza i Tajemnice Tarota. Jest magistrem Psychologii klinicznej.

Autora i reżyser teatralny, od 2007 roku reżyseruje eksperymentalny projekt teatralny Master Move Theatre inspirowany zasadą biocentryczną i metodą vivencyjną. Jest szczęśliwą żoną Fabrizio, matką i babcią.

 

Fabrizio Lampugnani

Facilitator, Metodyk Biodanzy. Specjalizacja w Projekcie Minotaur, Drzewo Pragnień, Biodanza dla Dzieci i Młodzieży. Trener motywacyjny i duchowy, uczestniczył w zajęciach szkoły Firewalker Sundoor i Szkoły of Opera and Service w zakresie przywództwa systemowego.

Jest zaangażowany w projekt Vivencial Theatre w Arte Movida, jako aktor i współpracuje przy szkoleniach. Jest członkiem ABI (Biodanza Italy Association). Uczy Biodanzy w Cogliate (Mb) i Varese, Włochy. Organizuje i prowadzi seminaria Firewalking i Biodanza.

 

Prowadzący warsztaty Fabrizio i Monica to eksperci w dziedzinie kultury szamańskiej i duchowości, liderzy motywacji i instruktorzy Firewalkingu. Od 1999 roku prowadzą dorosłych, młodzież, dzieci, całe grupy biznesowe i rodzinne, w doświadczenie Praktyk Ognia, których celem jest przekształcenie strachu w odwagę, wyrażanie emocji w zdrowy sposób, odkrywanie i realizowanie Projektu Duszy.

 

 

O ORGANIZUJĄCEJ ZAJĘCIA
Agnieszka Sut, Certyfikowana Facilitatorka, Metodyczka Biodanza® Sistema Rolando Toro. Psycholożka i Naturopatka Psychosomatyczna.
Od 1998 mieszka na stałe we Włoszech i tam poznała Biodanzę, z którą jest związana od 2001 roku. Kształciła się w Szkole Biodanza® w Padwie, a później w Centro Studi di Biodanza® w Bolognii uzyskując dyplom IBF Facilitatora Biodanza® Systemu Rolando Toro. Była szkolona również przez twórcę metody prof. Rolando Toro. Uzyskała kilka specjalizacji w wykorzystaniu metody (Biodanza w miejscu pracy – dla firm i zakładów pracy, Biodanza dla dzieci i młodzieży, Biodanza i Geriatria, Biodanza glos i instrumenty perkusyjne, Biodanza wodna).
W 2016 wprowadziła metodę Biodanzy do Polski promując ją poprzez warsztaty, zajęcia, uczestnictwo w festiwalach, konferencjach, zajęciach dla osób dorosłych (zajęcia rozwojowe poprzez pracę z ciałem), seniorów w Domach Opieki, seniorów z chorobą Parkinsona, w Centrach Aktywności Seniora, Uniwersytetach Trzeciego Wieku, dla dzieci oraz w firmach i miejscach pracy jako Team Building.
Współdyrektorka Szkoły Biodanza IBFed SRT. Prezeska Fundacji Biodanza Polska, której celem jest promocja zdrowego stylu życia oraz działań prozdrowotnych, ze szczególnym uwzględnieniem zajęć ruchowych, w tym metody Biodanza.
www.biodanza.com.pl
FB Biodanza Polska Agnieszka Sut

PRZECIWWSKAZANIA:
W zajęciach Biodanzy może uczestniczyć każdy bez względu na wiek, płeć, zdolności ruchowe i stan zdrowia.
Prosimy jednak o informację w przypadku: zażywania leków psychotropowych, nałogów w trakcie leczenia, problemów z sercem i ciśnieniem, słabowidzenia (niewidomi), poważnych operacji czy amputacji, które odbyły się w przeciągu ostatniego roku.