Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Warsztaty w Trzcińsku – Radość życia

22 czerwca 2018 @ 15:00 - 24 czerwca 2018 @ 15:00

Już kolejne spotkanie z Biodanzą i jej głębokimi efektami.

Poprzez pojedyńcze vivencie (ćwiczenia intensywnie przeżyte) w czasie zajęć, będziemy pogłebiać naszą integrację ruchową, psychiczno– ruchową i wrażliwo-ruchową, uwrażliwiając się na impulsy płynące z naszego ciała i te które pojawiają sie poprzez obecność i kontakt z drugą osobą i grupą.

Zapoznamy sie z tym jak działa Biodanza i z jej pięcioma liniami
vivenci (głąbokiego przeżycia): Witalnością, Seksualnością,
Uczuciowością, Kreatywnością i Transcendencyjnością, poprzez odczucie w których pogłebia się nasze połączenie z życiem i odkrycie naszych potencjałów życiowych, co prowadzi w efekcie do większej świadomości i czerpania większej przyjemności z życia.

Efekty Biodanzy są widoczne i odczuwalne i przenosimy je jako efekt do codziennego życia. Czujemy sie radośniejsi, chętniej podejmujemy nowe wyzwania i szukamy nowych rozwiazań. Łatwiej wchodzimy w kontakt z innymi osobami i słuchamy swoich potrzeb.

W czasie zajęc progresywnie wchodzimy w vivencie (ćwiczenia
intensywnie przeżyte) calą naszą osobą, budząc w nas archaiczną
własciwość jaką jest obudzenie w nas istoty muzycznej, wrażliwej na dzwięki (zachodzi to dzięki specjalnie dobranej muzyce, którą wykorzystujemy w czasie zajęć) co w konsekwencji prowadzi do obudzenia wielu instynktów, często zapomnianych w obecnym i nowoczesnym świecie.

Zajęcia Biodanzy są niewerbalne. W czasie trwania zajęć wchodzimy w kontakt z nami samymi, z drugą osobą i z grupą poprzez obecność i wzrok, starając się nie wprowadzać do komunikacji słowa, które poprzez to, że absorbuje logiczną część mózgu, spłyca emocje które się pojawiają.

Początek zajęć: piątek godz 16.
Kończymy w niedzielę po obiedzie (ok godz. 13)
Program zajęć już wkrótce.

Aby pomiędzy zajęciami dać światło emocjom, które rozbłysną w nas i je kreatywnie zwerbalizować, posłużymy sie techniką „Points of you”. Propozycja połączenia zajęć Biodanzy i Metody „Points of you” jesteksperymentalne i pomoże nam przyspieszyć ewolucje w procesie integracyjnym i w przyswojeniu metody Biodanzy.
„Point of you” to narzędzie które wzmacnia kreatywne myślenie.
Pozwala uwolnić się od ustalonych wzorców myślenia, przyjętych rozwiązań i umożliwia spotkania z samym sobą w innym miejscu.

Szczegóły

Początek:
22 czerwca 2018 @ 15:00
Koniec:
24 czerwca 2018 @ 15:00