Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Od Uczuciowości do Transcendencji. Kraków.

27 stycznia @ 10:00 - 28 stycznia @ 17:00

Warsztaty w Krakowie

27-28 stycznia 2024

 

Od Uczuciowości do Transcendencji.

Warsztaty – Biodanza IBFed Sistema Rolando Toro®.

 

Uczuciowość dla Biodanzy to ta przestrzeń, w której rozpływamy się w naszym czuciu, w intymności, w emocji, w przynależności do rodzaju ludzkiego. Uczuciowość może przybrać formę uczuciowości zróżnicowanej (do siebie, do drugiej osoby), może również mieć formę niezróżnicowanej miłości skierowanej do ludzkości. Właśnie poczucie tej formy miłości niezróżnicowanej otwiera nam drzwi do poczucia pełni transcendencji.

Uczuciowość jest złożona, jest wyrazem własnej tożsamości. “Ludzie o słabej tożsamości nie są w stanie kochać, boją się różnorodności, a ich więzi z innymi ludźmi mają charakter obronny.” Pisał prof Rolando Toro, twórca Biodanzy.

Ekspancja uczuciowości to intensywne uwolnienie stanu miłosnego do życia, w stronę natury i innych osób. Poszerzenie świadomości w stronę życia i w stronę etycznego współistnienia.

W czasie zajęć wprowadzimy również emisję głosu, połączenia głosu z uczuciowością i intymnością.

Ja ostatnio Teorię Poliwagalną Porghesa wgłębiam się. Szukam połączeń z Biodanzą i wiele tych połączeń.

W czasie tych warsztatów pozwolimy naszemu organizmowi, nerwowi błędnemu potańczyć. Gdy nerw błędny w aktywacji, poczucie bezpieczeństwa na życie otwiera się.

 

KIEDY?

27-28 stycznia 2024

 

ZAPISY

biodanzawpolsce@gmail.com

 

CENA

Koszt całych warsztatów weekendowych: 650 zł.

 

Dla uczestników I i II Cyklu Szkoły Biodanza zniżka 10%. Koszt 585 zł

Dla osób, które już uczestniczyły w zajęciach z Agnieszką  koszt warsztatów to 615 zł.

Można dołączyć tylko do jednej ze zniżek.

 

 

Jeżeli potrzebujesz fakturę, powiedz o tym wcześniej.

Ilość miejsc ograniczona.

Aby zarezerwowac miejsce zapisz sie i wpłac zadatek w wysokosci 100 zł, napisz w przelewie „Warsztaty – Od Uczuciowości do Transcendencji”.

Agnieszka Sut Biodanza
Bank Millenium SA
43116022020000000389325050

 

Reszta max do 5 dni przed zajęciami, lub według uzgodnień z prowadzącą warsztaty.

Zadatek może zostać zwrócony tylko wtedy, gdy warsztaty nie odbędą się.

 

GDZIE?

Salsa House
Rondo Matecznego 1 / ul. Jana Zamoyskiego 79A, 30-523
Kraków
 https://salsahousekrakow.pl/

 

ZAJĘCIA

Sobota godz 10.00, 2 bloki zajęć z przerwą na posiłek.

Niedziela godz. 10.00, 2 bloki zajęć z przerwą na posiłek. Skończymy do godz. 17.00.

 

PROWADZĄCA:
Agnieszka Sut, Certyfikowana Facilitatorka, Metodyczka Biodanza® Sistema Rolando Toro. Psycholożka i Naturopatka Psychosomatyczna.
Od 1998 mieszka na stałe we Włoszech i tam poznała Biodanzę, z którą jest związana od 2001 roku. Kształciła się w Szkole Biodanza® w Padwie, a później w Centro Studi di Biodanza® w Bolognii uzyskując dyplom IBF Facilitatora Biodanza® Sistema Rolando Toro. Była szkolona również przez twórcę metody prof. Rolando Toro. Uzyskała kilka specjalizacji w wykorzystaniu metody (Biodanza w miejscu pracy – dla firm i zakładów pracy, Biodanza dla dzieci i młodzieży, Biodanza i Geriatria, Biodanza glos i instrumenty perkusyjne, Biodanza wodna).
W 2016 wprowadziła metodę Biodanzy do Polski promując ją poprzez warsztaty, zajęcia, uczestnictwo w festiwalach, konferencjach, zajęciach dla osób dorosłych (zajęcia rozwojowe poprzez pracę z ciałem), seniorów w Domach Opieki, seniorów z chorobą Parkinsona, w Centrach Aktywności Seniora, Uniwersytetach Trzeciego Wieku, dla dzieci oraz w firmach i miejscach pracy jako Team Building.

Wykładowczyni uniwersytecka (SWPS, Wyższa Szkoła Nauk Stosowanych), współdyrektorka Szkoły Biodanza IBFed SRT. Prezeska Fundacji Biodanza Polska, której celem jest promocja zdrowego stylu życia oraz działań prozdrowotnych, ze szczególnym uwzględnieniem zajęć ruchowych, w tym metody Biodanza.
www.biodanza.com.pl
FB Biodanza Polska Agnieszka Sut

Szczegóły

Początek:
27 stycznia @ 10:00
Koniec:
28 stycznia @ 17:00