Gdy odczucie i forma bycia na świecie zamienia się w doświadczenie i zaczyna być częścią codzienności, nie ma innej możliwości jak uczynić z niej skarb i próbować zapoznać z nią inne osoby, aby wprowadzić do ich życia więcej światła i rozkwitu w życiu.

Nazywam sie Agnieszka Sut i jestem nauczycielem Biodanzy Systemu Rolando Toro.

Od 1998 mieszkam we Włoszech i tam poznałam Biodanzę, z która jestem związana od 2001 roku. W 2003 roku podjęłam naukę w trzyletniej Szkole Biodanzy w Vicenzy, a później w Centro Studi di Biodanza w Bolognii uzyskując dyplom IBF Facilitatora Biodanzy Systemu Rolando Toro.

Moje ciągłe poszukiwania i rozwój osobisty, ciekawość ludzi i świata realizuję poprzez Biodanzę szukając coraz głębszych sposobów wyrażenia osobowości i jak najbliższego połączenia z własnymi odczuciami i emocjami.

Uzyskałam specjalizację w dziedzinach:

  • Biodanza w miejscu pracy (dla firm i zakładów pracy),
  • Biodanzy dla dzieci i młodzieży
  • Biodanza glos i instrumenty perkusyjne
  • Biodanza wodna
  • Biodanza i Geriatria (1 moduł)

Jestem częscią „Coordinamento bresciano degli insegnanti di Biodanza” który promuje system Biodanza w Bresci i okolicach (www.biodanzabrescia.org) oraz członkiem Stowarzyszenia włoskiego „Biodanza Italia”(www.biodanzaitalia.it)

Posiadam II Stopień Reiki i od ponad dwudziestu lat podążam ścieżką duchowego rozwoju.

Moją wielką fascynacją jest praca z głosem rozumianym jako naturalny dźwięk, który jest częścią naszej osobowości i intymności.

Na co dzień mieszkam w północnych Włoszech, gdzie prowadzę kursy cotygodniowe Biodanzy dla dorosłych i warsztaty z Biodanzy i głosu.